
Internationale topmuzikanten naar het Cultuurcentrum in Deurne
Algemeen 245 keer gelezenDEURNE - Het Cultuurcentrum in Deurne verwelkomt in maart volgend jaar drie internationaal gerenommeerde muzikanten. Richard Barbieri, Steve Jansen en de Zweedse zanger Thomas Feiner verzorgen samen een bijzonder concert dat liefhebbers uit binnen- en buitenland naar Deurne trekt.
Volgens manager Wim Strijbosch is het optreden mogelijk geworden dankzij jarenlang persoonlijk contact met de artiesten. In zijn eerdere functie bij De Cacaofabriek in Helmond haalde hij Barbieri en Exit North al naar Nederland. Die contacten hebben nu geleid tot een nieuw gezamenlijk optreden in Deurne.
Tijdens de avond speelt Barbieri een soloset met oud en nieuw werk. Daarna brengen Steve Jansen en Thomas Feiner nummers van Exit North. Het concert wordt afgesloten met een gezamenlijk optreden van Jansen en Barbieri, die voor het eerst in ruim dertig jaar weer samen op het podium staan. Volgens Strijbosch hebben bezoekers uit onder meer Portugal, Spanje, Duitsland, Engeland en de Verenigde Staten inmiddels kaarten gekocht.















