Voor cliënten van ORO is bewegen in warm water belangrijk voor hun ontwikkeling, ontspanning en welzijn.
Voor cliënten van ORO is bewegen in warm water belangrijk voor hun ontwikkeling, ontspanning en welzijn.

Tour d’ORO vraagt aandacht voor nieuw therapiebad

Algemeen 223 keer gelezen

DEURNE – Het Rijtven staat zaterdag in het teken van Tour d’ORO. Cliënten, begeleiders en wielrenners fietsen die middag samen door de omgeving. Met de fietstocht wil ORO aandacht vragen voor de komst van een nieuw therapiebad en geld inzamelen voor de realisatie ervan.

Voor cliënten van ORO is bewegen in warm water belangrijk voor hun ontwikkeling, ontspanning en welzijn. Dat geldt onder meer voor Arko. Het warme water helpt hem om te bewegen, zijn spieren soepel te houden en mobiel te blijven. “Het zwembad en Arko, dat is één geheel. Het is voor hem van levensbelang, écht”, vertelt zijn vader Hans. 

Het huidige zwembad op Het Rijtven is verouderd en moet sluiten. De kosten voor het nieuwe bad en de benodigde voorzieningen worden geschat op minimaal 600.000 euro. ORO draagt zelf een deel van de kosten, maar is daarnaast afhankelijk van fondsen, leveranciers en andere partners. Inmiddels is 123.500 euro ingezameld. Tour d’ORO vormt de start van een crowdfundingactie waarmee ORO het resterende bedrag verder bijeen wil brengen. Belangstellenden kunnen zaterdag tussen 12.00 en 16.00 uur op Het Rijtven terecht. 

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant