Tijdens het concert treden muzikale talenten van 3 tot 91 jaar op, van jonge beginners tot ervaren zangers en zangeressen.
Tijdens het concert treden muzikale talenten van 3 tot 91 jaar op, van jonge beginners tot ervaren zangers en zangeressen.

Generatieconcert brengt jong en oud samen in Vlierden

Algemeen 793 keer gelezen

VLIERDEN – Zangvereniging To Enjoy nodigt iedereen uit voor een bijzondere muzikale middag tijdens het allereerste Generatieconcert, op zondag 2 november om 14.00 uur in MFA ’t Huis in Vlierden. De toegang is gratis.

Tijdens het concert treden muzikale talenten van 3 tot 91 jaar op, met zeer uiteenlopende podiumervaring. De deelnemers worden afgewisseld met optredens van het koor zelf en er is een samenwerking met het Nieuw Talent Orkest. Dit voltallige orkest bestaat uit muzikanten die in korte tijd een instrument hebben leren bespelen en samen met hun dirigent een indrukwekkend ensemble vormen. Ook het Vlierdense kerkkoor laat van zich horen, zeker met het - verrassend - afsluitende lied. 

Dirigent Ad Janssen, die al jaren plannen koestert om mensen door muziek te verbinden, heeft het concert semiprofessioneel opgezet. Met een groot podium en goede geluidsapparatuur belooft het een speciale middag te worden. Het Generatieconcert heeft niet alleen als doel het publiek te vermaken, maar ook de vele actieve zangverenigingen en muziekclubs in Vlierden onder de aandacht te brengen. “Met dit concert hopen we meer mensen te inspireren om muziek te maken en ons verenigingsleven te versterken”, aldus To Enjoy.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant