
Slingerende automobiliste uit Bakel veroorzaakt ongeval in De Mortel
Algemeen 245 keer gelezenBAKEL/DE MORTEL – Een automobiliste die zondagavond slingerend door Bakel reed, is korte tijd later betrokken geraakt bij een frontale botsing in De Mortel. Bij het ongeval aan de Sint Antoniusstraat raakten beide bestuursters gewond. De vrouw die het ongeval veroorzaakte, bleek onder invloed achter het stuur te zitten en is aangehouden.
De politie kreeg zondagavond meldingen over een automobiliste die in Bakel slingerend over de weg reed. Agenten waren onderweg om de vrouw op te sporen toen de melding van het ongeval in De Mortel binnenkwam.
Rond 20.40 uur waren daar twee auto’s frontaal op elkaar gebotst. Een van de bestuursters reed na de botsing door, ging door een heg het fietspad op en belandde ongeveer 200 meter verderop met haar auto in een sloot.
De vrouw is ter plaatse aangehouden en onder politiebegeleiding naar het ziekenhuis gebracht. Ook de bestuurster van de andere auto raakte gewond en is per ambulance naar het ziekenhuis vervoerd.
Beide auto’s raakten zwaar beschadigd en zijn door een berger afgevoerd.















