
Italiaanse film La Vita Va Cosi in het Cultuurcentrum in Deurne
Algemeen 286 keer gelezenDEURNE – In het Cultuurcentrum in Deurne wordt woensdag 9 september de Italiaanse film La Vita Va Cosi vertoond. De film begint om 19.30 uur. Een extra vertoning is vrijdag 11 september te zien om 10.30 uur.
La Vita Va Cosi speelt zich af op Sardinië, waar een Milanese zakenman een resort wil bouwen bij het strand van een idyllisch dorpje. Herder Efisio weigert echter zijn huis en land te verkopen.
Samen met zijn dochter Francesca krijgt hij daardoor steeds meer druk te verduren van dorpsbewoners en de projectontwikkelaar, die hem grote bedragen biedt. De film uit 2025 duurt 118 minuten en is een komisch drama dat losjes is gebaseerd op gebeurtenissen uit 2011.
De rol van Efisio wordt gespeeld door de 85-jarige Giuseppe Ignazio Loi, een herder zonder eerdere acteerervaring.
De entree bedraagt 10,75 euro. Vrienden van Het Witte Doek krijgen 2 euro korting. Kaarten zijn verkrijgbaar via de website van het theater: www.ccdeurne.nl. Aanmelden voor Cinema Info kan via info@nachtvanhetwittedoek.nl.















