
Ondernemers in beeld: Nieuwe ijssalon ‘t IJshofje opent in Deurne
Algemeen 13.505 keer gelezenDEURNE – Liefhebbers van ambachtelijk ijs kunnen binnenkort terecht bij ’t IJshofje in Deurne. Op 28 maart opent Fenne Meulendijks de deuren van haar eigen ijssalon aan de Stationsstraat 32A. Hiermee zet de familie Meulendijks een volgende stap in hun succesvolle ijsavontuur, dat 14 jaar geleden begon in Meijel.
Het begon allemaal met Marielle Meulendijks, die met passie een ijssalon in Meijel opbouwde. Dochters Myrne en Fenne groeiden op in het familiebedrijf en werkten vanaf jonge leeftijd mee. Myrne is inmiddels mede-eigenaar van de vestiging in Meijel en nu krijgt Fenne de kans om ‘t IJshofje ook in Deurne op de kaart te zetten. “Vanaf mijn 14e werkte ik al mee, eerst in de afwas en later steeds meer in de zaak”, vertelt Fenne.
Het idee voor uitbreiding ontstond vorig jaar, toen ijssalon Confuso in Deurne ter overname stond. “Myrne en ik waren meteen enthousiast. We voelden dat dit de perfecte plek was voor een tweede vestiging”, zegt Fenne.
Bij ‘t IJshofje wordt dagelijks vers, ambachtelijk ijs en softijs bereid volgens traditionele familierecepten. Naast ijs kunnen bezoekers er ook terecht voor koffie, thee en verfrissende drankjes. Met de ervaring en vakmanschap die de familie Meulendijks eerder al twee Gouden IJsspatels opleverde (in 2018 en 2024), belooft het een smakelijk succes te worden.
Vanaf 28 maart is ‘t IJshofje geopend van dinsdag tot en met zondag van 13.30 tot 21.00 uur. Fenne staat te popelen om open te gaan: “Ik kan niet wachten om iedereen te verwelkomen bij ‘t IJshofje!”















