Iedereen die tot 23 maart voor minimaal 15 euro aan boeken koopt, ontvangt het Boekenweekgeschenk De krater van Gerwin van der Werf.
Iedereen die tot 23 maart voor minimaal 15 euro aan boeken koopt, ontvangt het Boekenweekgeschenk De krater van Gerwin van der Werf.

Gratis naar museum De Wieger met Boekenweekgeschenk

Algemeen 847 keer gelezen

DEURNE - Als onderdeel van de Boekenweek 2025 bieden diverse musea in Nederland, waaronder museum De Wieger Deurne, op zondag 23 maart gratis toegang aan iedereen met het Boekenweekgeschenk.

De Boekenweek draait om het beleven van verhalen, en waar kan dat beter dan in een museum? Museum De Wieger, gevestigd in het voormalige woonhuis van dokter-schilder Hendrik Wiegersma, biedt een aantrekkelijke collectie kunst en een inspirerende sfeer waarin verhalen tot leven komen. 

Momenteel zijn er drie mooie tentoonstellingen te bekijken; De schoonheid van het onbekende, waarin je kunt zien hoe kunstenaars zuidelijk licht en landschap ervaren en vertalen naar betoverende kunstwerken; Hendrik Wiegersma & De Gemeenschap, ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan van het tijdschrift De Gemeenschap, waarvoor Hendrik Wiegersma en zijn kunstenaarsvrienden vele omslagen en illustraties ontwierpen en Veenlandschap in de Ateliers met werken van Annemieke Harkema en Helma Veugen. 

Iedereen die tot 23 maart voor minimaal 15 euro aan boeken koopt, ontvangt het Boekenweekgeschenk De krater van Gerwin van der Werf. Dit geschenk is op zondag 23 maart het toegangsbewijs voor een gratis museumbezoek.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant