Afbeelding

Luuk Hermans uit Deurne uitgeroepen tot Uniek Sporten Talent 2024

Algemeen 1.915 keer gelezen

BADHOEVEDORP/DEURNE –  In Theater Amsterdam, waar het thema ‘De Weg naar Triomphe’ centraal stond, is Luuk Hermans uit Deurne maandagavond uitgeroepen tot Uniek Sporten Talent 2024 in de categorie lichamelijke of zintuiglijke beperking. De verkiezing, georganiseerd door Fonds Gehandicaptensport, bekroont lokale sporters die ondanks hun beperking uitzonderlijke prestaties leveren.

De uitreiking vond plaats tijdens de 16e editie van het jaarlijkse benefietdiner voor de gehandicaptensport op maandag 18 november. Naast Hermans werden ook Laura van der Kooij uit Benthuizen (verstandelijke of meervoudige beperking) en het BFC Rolstoelhandbalteam uit Beek (teams) in het zonnetje gezet. Elk van de winnaars ontving 1000 euro voor hun sport, terwijl hun verenigingen een bijdrage van 2000 euro kregen om aangepast sporten verder te ontwikkelen. De cheques werden uitgereikt door jurylid en olympisch kampioen hockey Lidewij Welten.

Met optredens van Ellen ten Damme en paralympisch zeiler Rolf Schrama en een optreden van Danny Froger, bracht de avond niet alleen inspiratie maar ook resultaat: een bedrag van 366.891 euro werd opgehaald voor sporters met een beperking.

“Wat een prachtige avond”, zei Nike Boor, directeur van Fonds Gehandicaptensport. “Dankzij onze vrijwilligers, partners en meer dan 350 gasten maken we sport voor iedereen mogelijk. Samen bouwen we aan een inclusieve toekomst!”

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant