
Volop activiteiten in de bieb in Deurne
Algemeen 881 keer gelezenDEURNE - Je kent de bibliotheek vast wel van de vele boeken. Maar wist je dat er ook veel interessante activiteiten worden georganiseerd in de bieb? Zoals spreekuren waar je terecht kan met digitale vragen, bijeenkomsten om je taalvaardigheid te verbeteren, workshops voor jongeren en gezellige momentjes voor de allerkleinsten. Je hoeft geen lid te zijn om deel te nemen.
Ontdek op zaterdag 7 september van 14.00 uur tot 15.30 uur hoe mooi, leuk, grappig en moeilijk letters zijn tijdens het Letterfestijn. Loop binnen en maak je eigen ansichtkaart, speel een taalspelletje of luister naar het voorleesavontuur met ‘Het boek dat niet gelezen wil worden’. De entree is gratis.
Gierige Gerda
Bij het woord ‘besparen’ schieten veel mensen in de verdediging. Als je bespaart moet je dingen opgeven, soberder gaan leven en al je kostbare vrije tijd opgeven om supermarktaanbiedingen af te gaan. Gelukkig is dit niet zo bij de methode van levensgenieter Minke van Kuijen, beter bekend als Gierige Gerda. Zij vertelt hier op dinsdag 24 september van 20.00 uur tot 21.00 uur alles over. De entree is gratis.
In gesprek met schrijfster Cobi van Baars
Schrijfster Cobi van Baars timmert hard aan de weg als schrijfster. Na haar debuut met Schipper & Zn., werd ze in 2024 met haar boek ‘De onbedoelden’ genomineerd voor de Libris Literatuurprijs. De van oorsprong Deurnese keert op donderdag 26 september van 19.15 tot 21.00 uur terug naar haar geboortegrond en wordt geïnterviewd in Bibliotheek Deurne. Entree bedraagt 7.50 euro.
Knuffelslaapfeest
Ben jij ook zo nieuwsgierig wat er ’s nachts in de bibliotheek gebeurt? Vrijdag 4 oktober op zaterdag 5 oktober van 16.00 uur tot 11.00 uur is het een dolle pret in de bibliotheek: alle stoere en eigenwijze knuffels mogen komen logeren! Tenminste, als ze thuis een nachtje gemist kunnen worden....De entree is gratis. Wil je meer informatie over deze activiteiten? Of wil je graag alle activiteiten bekijken die de bibliotheek organiseert? Kijk dan op www.bibliotheekhelmondpeel.nl/activiteiten of loop binnen bij de bibliotheek voor meer informatie. Ook bij activiteiten in de andere bibliotheken ben je van harte welkom. De bibliotheek in Deurne is te vinden in het Huis voor de samenleving op de Markt.















