DV Euphoria bestaat uit 17 danseressen bijna allemaal afkomstig uit De Rips.
DV Euphoria bestaat uit 17 danseressen bijna allemaal afkomstig uit De Rips.

DV Ephoria organiseert danstoernooi

Algemeen 1.020 keer gelezen

DE RIPS – DV Euphoria uit De Rips organiseert voor de achtste keer haar eigen danstoernooi in Partycentrum D’n Eik. Op zondag 10 maart vanaf 10.00 uur gaan de dansers en danseressen een sportieve strijd aan voor een podiumplek. Er wordt gedanst in diverse disciplines zoals show modern, garde groep, garde solo, garde mars, show duo en show karakter.

Dit landelijke toernooi wordt onder auspiciën van de DFN (Dance Federation Netherlands) georganiseerd en de deelnemende teams komen uit diverse regio’s van Nederland, België en Duitsland. “Het bestuur en de commissie zijn verheugd om dit toernooi weer te kunnen organiseren. Mede dankzij de vrijwilligers wordt dit mogelijk gemaakt. De toernooicommissie is al enige tijd bezig met de voorbereidingen”, laat de dansvereniging weten.

Partycentrum D’n Eik wordt in de week voorafgaand aan het toernooi omgebouwd tot een mooie danszaal. Er wordt een speciaal podium opgebouwd en er komt een professionele licht- en geluidsinstallatie te staan. Alle deelnemers mogen in enkele minuten laten zien wat ze in huis hebben. De kwaliteit van de dans wordt door een beëdigde jury beoordeeld.

Flash

DV Euphoria bestaat uit 17 danseressen bijna allemaal afkomstig uit De Rips. Door de eigen vereniging zal er door drie groepen een garde-dans uitgevoerd worden. In de categorie junioren zal dit de groep Flash zijn en de hoofdklasse is dit de groep Xtreme. Dit jaar zal ook onze nieuwe groep Impact meedoen aan het toernooi bij de minioren. Tevens zal er een garde solodans uitgevoerd worden door Eva Jacobs.

De dag zal geopend worden om 9.45 uur. Daarna zullen de eerste dansen van start gaan in de strijd om een podiumplek. “Prijzen winnen is leuk, maar dansplezier staat voorop. En dat het ook gezellig is om te gaan kijken in De Rips bewijst de vele bezoekersaantallen elk jaar weer”, laat de dansvereniging weten. De entree voor volwassenen is 4 euro en voor kinderen onder de 12 en 65-plus is de entree 2 euro.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant