In aanloop naar filmfestival Nacht van het Witte Doek kunnen filmliefhebbers op zaterdag 8 en 15 augustus terecht in de tuin van Museum De Wieger in Deurne voor twee openluchtfilmavonden.
In aanloop naar filmfestival Nacht van het Witte Doek kunnen filmliefhebbers op zaterdag 8 en 15 augustus terecht in de tuin van Museum De Wieger in Deurne voor twee openluchtfilmavonden.

Zomeravondfilms bij De Wieger als opmaat naar Nacht van het Witte Doek

Algemeen 393 keer gelezen

DEURNE - In aanloop naar filmfestival Nacht van het Witte Doek kunnen filmliefhebbers op zaterdag 8 en 15 augustus terecht in de tuin van Museum De Wieger in Deurne voor twee openluchtfilmavonden.

Op zaterdag 8 augustus wordt de dramafilm Diamant Brut (12+) vertoond. De film volgt de negentienjarige Liane, die droomt van een carrière als realityster en alles op alles zet om aan haar huidige leven te ontsnappen. Een week later, op zaterdag 15 augustus, staat de thriller No Other Choice (16+) op het programma. Hierin raakt een werkloze man steeds verder verstrikt in wanhoop, met ingrijpende gevolgen.

Beide voorstellingen beginnen om 21.15 uur in de tuin van De Wieger. Een toegangskaart kost € 8,50 per persoon. Reserveren is verplicht en kan via de website van De Wieger.

Nacht van het Witte Doek vindt dit jaar plaats van 27 tot en met 30 augustus. Van 28 tot en met 30 augustus is Museum De Wieger opnieuw een van de festivallocaties. Het volledige programma van het filmfestival is te vinden op de website van Nacht van het Witte Doek.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

De Wereldmaaltijd vindt woensdag 4 november plaats in het Hub van Doornecollege in Deurne.
Loting moet iedereen kans geven op kaartje Wereldmaaltijd Algemeen 1 uur geleden
Na afloop werden de scores bekendgemaakt en volgde de kroning van Maas tot kermiskoning.
Harry Maas gekroond tot kermiskoning van Bakel Algemeen 3 uur geleden 1
Het Tuinpadpark in Deurne wordt zondag voor één dag omgetoverd tot een bruine kroeg in de openlucht.
‘We hebben er ontiegelijk veel zin in’ Algemeen 5 uur geleden
Karen Lee Andrews werd bekend door haar deelname aan de Australische versie van The Voice, waar ze de finale bereikte.
Australische blueszangeres opent Bikkel Blues Algemeen 7 uur geleden
Afbeelding
Openluchtvoorstelling ‘De Melkboer’ vrijdag te zien op Het Hofke in Liessel Algemeen 8 uur geleden
Het optreden vindt plaats in het Cultuurcentrum in Deurne. (Foto: Hein van Bakel)
Anjerconcert dreigt te worden afgeblazen: entree daarom gratis Algemeen 9 uur geleden

Uit de krant