
120 kinderen beleven sportief weekend tijdens ZSV Voetbaldagen
Algemeen 216 keer gelezenZEILBERG - De ZSV Voetbaldagen hebben afgelopen weekend opnieuw gezorgd voor drie dagen vol sport en plezier. Voor het eerst werd het evenement gehouden in het eerste weekend van de zomervakantie. In totaal namen zo’n 120 jongens en meiden deel aan de activiteiten op het sportpark.
Tijdens de voetbaldagen stonden niet alleen voetbalwedstrijden op het programma, maar ook verschillende spelonderdelen. Zo konden de deelnemers zich uitleven met honkvoetbal, een WK-poule en de verkiezing van de dribbelkoning. Vanwege de zomerse temperaturen ontbraken ook de waterspellen niet. Met een stormbaan, buikschuiven en levend sjoelen was er volop gelegenheid om verkoeling te zoeken.
Volgens de organisatie draaiden de voetbaldagen opnieuw om meer dan alleen sportieve prestaties. Samen voetballen, plezier maken, respect voor elkaar en sportiviteit stonden centraal. Aan het einde van het weekend werden diverse prijzen uitgereikt, waaronder de Dribbelkoning, Buikschuifkoning, Penaltybokaal, het Puntenklassement en de Bert Nijssen Sportiviteitsprijs.















