Op maandag 6 juli ontvingen zij hun diploma tijdens een feestelijke uitreiking in de kapel van Fletcher Kloosterhotel Willibrordhaeghe.
Op maandag 6 juli ontvingen zij hun diploma tijdens een feestelijke uitreiking in de kapel van Fletcher Kloosterhotel Willibrordhaeghe.

Willibrord Gymnasium viert succesvol examenjaar met 92 procent geslaagden

Algemeen 810 keer gelezen

DEURNE - Het Willibrord Gymnasium kijkt terug op een succesvol eindexamenjaar. Met een slagingspercentage van 92 procent hebben 46 leerlingen hun gymnasiumdiploma behaald. Op maandag 6 juli ontvingen zij hun diploma tijdens een feestelijke uitreiking in de kapel van Fletcher Kloosterhotel Willibrordhaeghe in Deurne.

Tijdens de diploma-uitreiking stonden de leerlingen en hun persoonlijke ontwikkeling centraal. Iedere geslaagde leerling werd individueel toegesproken door de eigen coach, die stilstond bij de unieke reis die de leerling de afgelopen jaren heeft afgelegd. Twee leerlingen zijn Cum Laude geslaagd. 

Naast de persoonlijke momenten was er ruimte voor muziek en een inspirerende speech van twee leerlingen. Na afloop van de officiële ceremonie konden leerlingen, ouders en medewerkers samen napraten tijdens een gezellige borrel in de binnentuin. Het was een feestelijke afsluiting van een mooie periode. 

‘Willibrord Gymnasium feliciteert alle geslaagden met deze prachtige prestatie en wenst hun veel succes bij hun volgende stap’, laat de school weten.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

De Wereldmaaltijd vindt woensdag 4 november plaats in het Hub van Doornecollege in Deurne.
Loting moet iedereen kans geven op kaartje Wereldmaaltijd Algemeen 1 uur geleden
Na afloop werden de scores bekendgemaakt en volgde de kroning van Maas tot kermiskoning.
Harry Maas gekroond tot kermiskoning van Bakel Algemeen 3 uur geleden 1
Het Tuinpadpark in Deurne wordt zondag voor één dag omgetoverd tot een bruine kroeg in de openlucht.
‘We hebben er ontiegelijk veel zin in’ Algemeen 5 uur geleden
Karen Lee Andrews werd bekend door haar deelname aan de Australische versie van The Voice, waar ze de finale bereikte.
Australische blueszangeres opent Bikkel Blues Algemeen 7 uur geleden
Afbeelding
Openluchtvoorstelling ‘De Melkboer’ vrijdag te zien op Het Hofke in Liessel Algemeen 8 uur geleden
Het optreden vindt plaats in het Cultuurcentrum in Deurne. (Foto: Hein van Bakel)
Anjerconcert dreigt te worden afgeblazen: entree daarom gratis Algemeen 9 uur geleden

Uit de krant