Onder begeleiding van hun leerkrachten werd het spannende verhaal met veel overtuiging op het podium gebracht. (Foto's: Hein van Bakel)
Onder begeleiding van hun leerkrachten werd het spannende verhaal met veel overtuiging op het podium gebracht. (Foto's: Hein van Bakel)

Groep 8 D’n Heiakker schittert met afscheidsmusical in het Cultuurcentrum

Algemeen 1.934 keer gelezen

DEURNE - Groep 8 van Basisschool D’n Heiakker mocht afgelopen dinsdag vol trots hun afscheidsmusical opvoeren in het Cultuurcentrum in Deurne. De musical Next Level werd in de middag gespeeld voor de leerlingen van de school en in de avondvoorstelling voor familieleden en vrienden.

De afgelopen maanden is er op school intensief geoefend. De leerlingen werkten hard aan hun teksten, dansen en het decor. Onder begeleiding van hun leerkrachten werd het spannende verhaal met veel overtuiging op het podium gebracht. Ook een technisch probleem tijdens de voorstelling kon de leerlingen niet van hun stuk brengen. De groep bleef in hun rol en speelde onverstoorbaar door. 

“De kinderen hebben zich enorm ingezet en alles uit zichzelf gehaald. Het is geweldig om te zien hoe ze op het podium staan te stralen”, vertelt leerkracht Manon Megens. Volgens de school is de afsluiting van groep 8 een bijzonder moment. “Nu zit het erop en we zijn ontzettend trots op deze leerlingen en dankbaar voor alle hulp die we hebben gekregen. In samenwerking met basisschool Aventurijn hebben we echt een topmusical neergezet”, aldus Megens. 

De school is al meerdere jaren te gast in het Cultuurcentrum in Deurne voor de eindmusical. “Het blijft voor de kinderen iets heel speciaals om in een echt theater op het podium te staan. Het was weer genieten”, besluit de leerkracht.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

De Wereldmaaltijd vindt woensdag 4 november plaats in het Hub van Doornecollege in Deurne.
Loting moet iedereen kans geven op kaartje Wereldmaaltijd Algemeen 1 uur geleden
Na afloop werden de scores bekendgemaakt en volgde de kroning van Maas tot kermiskoning.
Harry Maas gekroond tot kermiskoning van Bakel Algemeen 3 uur geleden 1
Het Tuinpadpark in Deurne wordt zondag voor één dag omgetoverd tot een bruine kroeg in de openlucht.
‘We hebben er ontiegelijk veel zin in’ Algemeen 5 uur geleden
Karen Lee Andrews werd bekend door haar deelname aan de Australische versie van The Voice, waar ze de finale bereikte.
Australische blueszangeres opent Bikkel Blues Algemeen 7 uur geleden
Afbeelding
Openluchtvoorstelling ‘De Melkboer’ vrijdag te zien op Het Hofke in Liessel Algemeen 8 uur geleden
Het optreden vindt plaats in het Cultuurcentrum in Deurne. (Foto: Hein van Bakel)
Anjerconcert dreigt te worden afgeblazen: entree daarom gratis Algemeen 9 uur geleden

Uit de krant