Afbeelding

D’n Opsteker voor Bert van den Broek

Algemeen 667 keer gelezen

DEURNE – Bert van den Broek heeft zaterdag 14 februari D’n Opsteker van de PrCie, en bijbehorende oorkonde, ontvangen. D’n Opsteker wordt jaarlijks uitgereikt aan mensen die op de achtergrond van grote betekenis zijn voor het carnaval in het Peelstrekelrijk. En dat is zonder enige twijfel van toepassing op Van den Broek.

Zo is/was hij actief bij Meziekmoakerij Bloast Um Op (Nu NiksMisMi) en KiekOnsUs, bij Drumfanfare Peelland en HaFaDru vervult, of vervulde hij het voorzitterschap. Bert was 15 jaar voorzitter bij Scouting Deurne en van 2010 tot 2017 voorzitter van de commissie Boerenbruiloft. Daarnaast verdiende hij ook zijn sporen bij De Peelstrekels waarvoor hij in 2018 de titel Strekel van het Jaar kreeg. 

In april 2022 werd Bert voor zijn verdiensten voor de Deurnese gemeenschap onderscheiden als Ridder in de Orde van Oranje Nassau. Bert van den Broek is de 34ste Opsteker van de PrCie.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Voor het eerst werd het evenement gehouden in het eerste weekend van de zomervakantie.
120 kinderen beleven sportief weekend tijdens ZSV Voetbaldagen Algemeen 10 uur geleden 1
Afbeelding
Nieuwe winkel ‘Meat a Drink & more’ opent in hartje Deurne Algemeen 14 jul, 12:42 8
Afbeelding
Brabantse titel voor amazone Marissa Gooren Algemeen 14 jul, 09:32 2
Afbeelding
Lazy Sunday Afternoon in het Tuinpad Park met The Diesel Ducks Algemeen 14 jul, 08:55 1
Afbeelding
Jubilarissen verkeersbrigadiers basisschool St. Willibrordus Algemeen 13 jul, 13:13
Piet van Dijk kreeg afgelopen week van voorzitter Ank Jonkers een gouden G-sleutel opgespeld vanwege zijn gouden jubileum.
Gouden jubilaris bij koor Kunst en Vermaak Algemeen 13 jul, 11:56

Uit de krant