Jan van den Heuvel en Arjan Ahout namen onlangs afscheid als bestuurslid van de Oranjevereniging Deurne.
Jan van den Heuvel en Arjan Ahout namen onlangs afscheid als bestuurslid van de Oranjevereniging Deurne.

Bestuursleden Oranjevereniging Deurne nemen afscheid

Algemeen 1.200 keer gelezen

DEURNE – De Oranjevereniging Deurne heeft onlangs afscheid genomen van twee gewaardeerde bestuursleden: Jan van den Heuvel en Arjan Ahout. Beiden hebben zich jarenlang met grote toewijding ingezet voor de vereniging en speelden een belangrijke rol in de organisatie en verdere ontwikkeling van Koningsdag en de Royal Music Night.

Onder hun initiatief en inzet groeide de Royal Music Night uit tot een beeldbepalend evenement dat de gemeente Deurne al jaren op positieve wijze op de kaart zet. Ook de viering van Koningsdag kreeg in deze periode een stevige, eigentijdse basis.
De Oranjevereniging sprak haar grote waardering uit voor de tomeloze energie, creativiteit en betrokkenheid van Jan van den Heuvel en Arjan Ahout.

Daarnaast werden Maartje Raeskin, Heidi Geven, Joost Manders en Joost Tielens bedankt voor hun waardevolle bijdragen aan de vereniging. Eerder droeg Van den Heuvel het voorzitterschap formeel over aan Jeroen Geven, die tijdens de afscheidsavond officieel werd geïnstalleerd als voorzitter van de Oranjevereniging Deurne.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

(Foto: Jolanda Postma)
Museum De Wieger zoekt vrijwilligers voor ontvangst bezoekers Algemeen 1 uur geleden
(Archieffoto: Roos Knijnenburg)
SV Deurne begint strijd om beker met benauwde 1-2 overwinning bij Stiphout Vooruit Algemeen 3 uur geleden
Afgelopen maandag werd het vernieuwde gebouw officieel geopend tijdens de eerste dag van dit schooljaar.
Kindcentrum De Peelparel heropent vernieuwd en toekomstbestendig gebouw Algemeen 20 uur geleden
Afbeelding
Concordia De Rips houdt jaarlijkse donateursactie Algemeen 23 uur geleden
Afbeelding
Bakvissen Algemeen gisteren
Afbeelding
Meer parkeerplaatsen bij de Voedselbank Algemeen 30 aug, 09:38

Uit de krant