
Week van de Goede Doelen in Milheeze levert fraai bedrag op
Algemeen 515 keer gelezenMILHEEZE – De Week van de Goede Doelen in Milheeze zit er weer op en ook dit jaar blijkt dat het dorp dit initiatief hoog in het vaandel heeft staan. Dankzij de inzet van vele vrijwilligers en de gulle bijdragen werd het opnieuw een succes.
De opbrengst van dit jaar is indrukwekkend. Het KWF Kankerbestrijding kreeg 1464 euro, de Nederlandse Hartstichting 1052 euro en het Longfonds 747 euro. Ook andere goede doelen profiteerden: Reumafonds 706 euro, Prinses Beatrix Spierfonds 736 euro, Nierstichting 679 euro, Fonds Verstandelijk Gehandicapten 605 euro, Nederlandse Brandwonden Stichting 622 euro, De Zonnebloem 651 euro en Vastenactie 499 euro.
In totaal werd een bedrag van 7761 euro bijeengebracht. “Gezien het succes van de Week van de Goede Doelen, zullen we volgend jaar zeker weer een grootscheepse actie houden. We hopen dan ook opnieuw op de inzet van al onze vrijwilligers”, aldus de werkgroep.















