Gratis bibliotheek-lidmaatschap in Deurne voor jongeren tot 28 jaar
DEURNE - Jongeren tot 28 jaar kunnen vanaf 1 april gratis lid worden van de Bibliotheek Helmond-Peel. Met deze uitbreiding wil de bibliotheek het voor een grotere groep jongeren makkelijker maken om gebruik te maken van het aanbod op het gebied van lezen, leren en ontwikkeling.
Tot nu toe was een gratis lidmaatschap alleen beschikbaar voor jongeren tot 18 jaar. Door de leeftijdsgrens te verhogen, hoopt de bibliotheek bij te dragen aan gelijke kansen en de persoonlijke ontwikkeling van jongeren in de regio. De eerste gratis jongerenabonnementen worden op woensdag 8 april officieel uitgereikt.
Directeur-bestuurder van de Bibliotheek Helmond-Peel Robin Verleisdonk, die vorige week aangaf te gaan stoppen, overhandigt deze samen met wethouder Helm Verhees aan jongeren en studenten uit Deurne.