Prins Paul d’n Uurste gaat samen met zijn prinses Aniek voorop tijdens het komende carnavalsseizoen in Sint Jozefparochie.
Prins Paul d’n Uurste gaat samen met zijn prinses Aniek voorop tijdens het komende carnavalsseizoen in Sint Jozefparochie.

Paul van Dijnen is de nieuwe prins van de Heikneuters

Algemeen 891 keer gelezen

SINT JOZEFPAROCHIE – In een bomvolle residentie van CV de Heikneuters in Sint Jozefparochie in Deurne werd zaterdagavond de 67ste prins bekendgemaakt. Paul van Dijnen wordt de nieuwe scepterdrager van het Heikneuterrijk.

Prins Paul d’n Uurste gaat samen met zijn prinses Aniek voorop tijdens het komende carnavalsseizoen in Sint Jozefparochie. Ze worden ondersteund door hun secondanten Willem Geilenkirchen en Koos Arts. De nieuwe prins is 43 jaar oud en getrouwd met Aniek Kuunders en samen hebben ze drie kinderen: zoon Daan en dochters Maud en Sofie. Hobby’s van de nieuwe prins zijn voetballen, Formule 1 en Instuif ’t Hofke. Prins Paul d’n Uurste gaat regeren met de spreuk: ‘Dizze Carnaval efkes nie mi stenen en hout sjouwen, maar met de hele Hei een skön Carnavalsfeest bouwen!’

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant