Geslaagden Ivo-Deurne

vrijdag 5 juni 2020 - 11:30|Ine van Hal

DEURNE – Voor de eindexamenkandidaten in het voortgezet onderwijs verliep het jaar vanwege de coronacrisis heel anders dan verwacht. De centrale eindexamens gingen niet door en scholen moesten op basis van de schoolexamens beslissen of leerlingen geslaagd zijn of niet. Veel leerlingen wisten al of ze wel of niet geslaagd waren, maar donderdag 4 juni was landelijk de officiële dag waarop de diploma’s uitgereikt werden en leerlingen de vlag buiten konden hangen. Onderstaand de namen van de geslaagde eindexamenkandidaten binnen IVO Deurne.

Peellandcollege

VWO gymnasium
Deurne:  Han Baselier, Selma van Brussel, Kayra Donkers, Noortje Retera, Arie van Ryt.
Meijel: Kylian Scheres.
Ysselsteyn: Lieke van Bussel. 

VWO atheneum
Asten: Auriane Kanters.
Bakel: Sanne Boumans, Jeroen Conijn, Kyra Gerritsen, Jamie Joosten, Marit Vogels.
Beek en Donk: Max Wieland.
Beringe: Mathijs van Lier.
Cuijk: Kim Fleuren.  
Deurne: Laura Bankers, Youran Berends, Lieke van Berlo, Anne Crooijmans, Susanne van Deursen, Anne van Gerwen, Zoë van der Groen, Anne-Meyke Hermans, Michelle Hu, Janne Kuijpers, Robbin Maat, Chiel Maat, Kaylyn Martens, Sadaf Naseri, Keynan Omar, Sanne Posthumus, Fleur Schildkamp, Tom Strijbosch, Ilvi Verhees, Harm Vlemmix, Sam van de Westerlo, Nika Wilbers, Michael Woldemesekel, Josephine Wolters.
Helenaveen: Thomas Beeftink.
Helmond: Rubin van Domburg, Kacey Gruyters, Rick Hogervorst, Sten van Meel.
Lierop: Mila Dubbeldam.
Liessel: Esmé Driessen, Maartje Geboers, Annabelle Maas, Feike Weerts.
Meijel: Janne Beerens, Vera van Bree, Linda Geraets, Nina Heldens, Aniek Oomen, Evi Snijders, Joey Weerts.
Milheeze: Isa van Lieshout, Willem Verbers.
Neerkant: Finn Huizing.
Sevenum: Pleun van den Bergh.
Vlierden: Brenda Keijzers, Isa Leesberg.
Ysselsteyn: Anke van Bussel, Noa Swinkels, Demi Weijmans.

Havo
America: Gaoye Cao, Sten Versleijen.
Bakel: Sterre van den Elzen, Silke van Erp, Sanne Jansen, Floris Keunen, Bjorn Schild.
De Mortel: Jasper Gunther.
Deurne: Janne Aldenzee, Kris Aldenzee, Umit Ayhanci, Amber van den Berkmortel, Anke Bladder, Jurre Boerenkamps, Keano Bots, Debbie van Bree, Silvie Brouwers, Fons Coopmans, Kaylee Daniëls, Jorg van Deursen, Daan van Dinther, Britt van den Einden, Luc van den Elsen, Bas Fleurkens, Sabine Franssen, Annemay Gielens, Lieke de Haas, Nick van der Heijden, Polle Hendriks, Quint van den Heuvel, Karlijn Hol, Sanne Janssen, Daan van Kampen, Indy de Koning, Lars van Kuijlenburg, Dennis van Lijssel, Danée Linders, Suzan Lintermans, Jarno Maandag, Ragne Manders, Daan Manders, Kayley Mc Ateer, Zeno van Melis, Youri Mennen, Ruben Mertz, Floris Michiels, Bart Moors, Sjaakira Ngoesmin, Bo Oosterveen, Fer van Opbergen, Max Raaijmakers, Imke Retera, Nilo Sarwari, Anne Schrama, Margot Slaats, Thomas Spang, Finn van der Steijn, Jill van de Ven, Sem van de Vijfeijken, Mira Vriens, Evi Vriens, Ilse de Vries, Meaghan van der Weide, Tessa van de Weijer, Finn van de Weijer, Damian Welten, Mandy de Wit, Max van der Zanden.
Evertsoord: Alex Vullings.
Griendtsveen: Sara Voets.
Helenaveen: Laura Arts, Pouke van Dijk, Thijke Joosten.
Helmond: Rico Boogers, Lonne van Bree, Fleur van Bree, Bryant Commandeur, Mika van Ettro, Job Geubbels, Anouk Geubbels, Tomme van de Kerkhof, Anne Leijten, Luuk Lingbeek, Sanna Nanhekhan, Galina Scholte, Bo van Stokkum, Milou van de Ven, Tim Wallerbos.
Liessel: Rowen van Bommel, Bram Brugman, Amber van Bussel, Bram van den Hoogenhoff, Anke Schouten, Eva Seegers, Floor Smits, Emma Theuns.
Meijel: Mylan van den Beuken, Iko van der Elsen, Rik Engels, Lars Janssen, Job Kuijpers, Sten Van Oijen, Baoer Ouyang, Ilse Pijpers, Siem Schijven, Anne Schriks, Luuk Stappers, Nanne Stultiens, Dean van Tilborg, Daniek Tulkens, Thijs Verhoeven, Joey Wiezer.
Milheeze: Sanne Akkers, Kas van Ansem, Elise Biemans, Janne Freriks, Rosalie van de Nieuwenhof, Joeri van Rooij, Susan Wijnen.
Neerkant: Rick Gerardts, Lizzy van Rijt, Timo Smits.
Ommel: Kimberly Hermans, Maik de Lepper.
Someren: Martijn Janssens.
Vlierden: Sanne van Gestel, Babette van den Heuvel.
Ysselsteyn: Kim van Els, Martijn Franken, Bas Janssen, Loes Konings, Renée Nijssen, Anne Nijssen, Fenna Rongen.

Alfrinkcollege

Gemengde leerweg
Asten: Rik Bakens.
Bakel: Lise Bijmans, Imke Egelmeers, Kris van der Heijden, Sanne Joosten, Veerle van Lijssel, Auke Manders.
Deurne: Lise Aldenzee, Bas Beije, Lieke Beijers, Bram van Berlo, Rick Boots, Bo de Bresser, Katja van Cranenbroek, Shayenne Durian, Shirley Goossens, Sjors Grun, Thijs van der Heijden, Marie van Helmond, Sandra Hoeben, Tim Jacobs, Tom de Kloe, Dennis Koolen, Janne van Kuijlenburg, Marith van der Loo, Jesper Mantel, Jelle Marinus, Mayra Munsters, Thijs Nooijen, Max Remmerswaal, Rizé van Rijswijck, Tijn Rops, Prince Schoutissen, Zarifa Shekhani, Luuk Smits, Raylo Steinbach, Evi Thielen, Jasmijn Verhees, Elsa Vermeulen, Teus Vogels, Dagmar van de Voort, Diade van Waaijenburg, Moniek Weijenborg, Lin van de Weijer.
Griendtsveen: Renske de Keizer, Femke van Mullekom.
Helmond: Louis Schouten.
Liessel: Sylvie Arts, Jan van den Eerenbeemt, Jochem Hikspoors, Sander van den Hoogenhoff, Cas Jansen, Roma Zeegers.
Meijel: Rien van Dessel, Anne van Goor, Sanne Kessels, Isa van Kimmenade, Eva van Lier, Selina Sonnemans, Evie Stultiens, Pim Volmer.
Milheeze: Job van Bommel, Harm Heesmans, Laura Kanters, Merle Keunen, Kayleigh van Meel, Rens van der Vrande, Stan Weren.
Neerkant: Stijn Adriaans, Rebecca van Bussel, Amy Dielissen, Wout Kessels, Nynke Kusters, Jort Lemmen, Jordi Manders, Jilke Manders, Tijn van de Mortel, Tim Pijnenburg,
Vlierden: Evita Boonstra, Imke van Horne, Lonny van Horne, Daan Rijnders, Jonas de Roos, Marijn Swinkels.
Ysselsteyn: Ilse Arts, Pleun Houben, Luuk Maas, Kevin Martens, Faybien Martens, Willem Sikes.

Theoretische leerweg
Asten: Marlinde Dwarswaard, Frans Janssen, Bram van der Loo, Ilse van Loon, Una Sladić.
Bakel: Meryem Grit.
Deurne: Geert Bellemakers, Harm van den Berkmortel, Stijn Boerenkamps, Merle Bruin, Joeri Daniëls, Suzanne Van Dijnen, Stan van Eunen, Storm Giacomuzzo, Jenna van Gog, Dana Joosten, Jaron van de Kerkhof, Tyler Kessels, Daniël Martens, Jonna Martens, Femke van de Mortel, Lara Obbels, Ruben van de Sande, Sam Schaefer, Marieke Schrader, Stijn Swinkels, Nienke Verstappen, Marijn Vriens, Laure Vundilu Mafuta, Eva Britt van der Windt.
Helmond: Kylie Donkers, Jore Greefhorst.
Liessel: Isis Hoenjet.
Meijel: Daantje van den Beuken, Finn Joosten, Larissa Kerkhof, Aron Theunissen.
Milheeze: Lars Biemans, Merlin Relou, Mart Smits.
Neerkant: Maaike Sijben.
Someren: Jim Mutsers.
Vlierden: Niels van Rijssel.
Ysselsteyn: Ilse Drabbels, Luna Heesakkers.

Hub van Doornecollege 

Basisberoepsgerichte leerweg
Asten: Amanda Dhaene, Floor van Eijk, Savannah Heessels, Thijs van Neerven, Daan de Rooij.
Bakel: Lena Adriaans, Teun van Dijk.
De Rips: Mart Daverveld.
Deurne: Jaimy Bouwmans, Anouck van Bree, Tim Coenders, Martijn van Dijk, Gracjan Gumowski, Koen van den Heuvel, Maud Hillekens, Jaimy Janssen, Stan Linders, Ray Maandag, Kris Martens, Eva Matheij, Evy Meuffels, Sam van de Mortel, Anniek van Os, Rick Strijbosch, Tom Venner, Ties Verstegen, Thomas Vink, Thomas van de Weijer, Emma Witte.
Griendtsveen: Amy Venner, Brandon Willems.
Helmond: Ted de Bruin, Jelle van Doorne, Mascha Groenendijk, Jasper Groothuis, Christy van Helden, Senna Hendrikx, Almila Hergül, Wessel Ketelaars, Chelsey Kroon, Sterre van Lierop, Britt Marges, Eduarda Marques Ramos, Daniel Marquez Rubio, Remco Martens, Maral Mirzai, Moos Sammet, Quinten Tabois, Sem Verstappen, Senn van de Vrande.
Liessel: Connor Damen, Wietse van de Mortel.
Meijel: Senna Dorssers, Rik Janssen.
Milheeze: Andy van den Heuvel.
Ommel: Luuk Verhees.
Ysselsteyn: Chris Dumoulin, Jens Vergeldt.

Kaderberoepsgerichte leerweg
Asten: Fabienne ter Brugge, Thijs van de Burgt, Beau Ceelen, Hidde Ockers, Isabel Otten, Samuel Scheepers.
Bakel: Kevin Arts, Jorg Crooijmans, Julia Verhoeven, Daan de Veth.
Deurne: Loes Bennenbroek, Bart van den Berkmortel, Kaj van den Berkmortel, Lieke van Bommel, Johan Bouwmans, Joy van de Bovenkamp, Maud van Bree, Zhosja van Bree, Fleur Dikken, Noa Drieshen, Janne Flaton, Daphne van der Heijden, Nick Henraath, Amy Hertogs, Sabien van den Heuvel, Jarno van den Heuvel, Meike Knapen, Fenna van Kol, Nico Kornuijt, Esther Linders, Femke Manders, Jens Manders, Luuk Manders, Renske Moors, Szymon Mróz, Lonneke Nelemans, Renske van Rixtel, Luna van Sambeek, Larissa Seker, Lisa Strijbosch, Lieke Tulkens, Amber van de Ven, Luna Verbaarschot, Evy de Vries, Jan van Well, Gwen Welten, Quinty Winkelmolen, Amber de Wit.
Evertsoord: Sem van den Eijnden.
Helenaveen: Ruby de Bie, Tobias de Haan.
Helmond: Stan Boudewijns, Kimberly Boumans, Isanne Damen, Keani Donkers, Mayra van Drueten, Sammy-Jo Freijne, Daan Froon, Bart van den Heuvel, Kevin Huijs, Alyshia Jansen, Koen Jurrius, Niels Jurrius, Diana Kacprzyk, Suze Kanters, Anthony Kovács, Kuno van Leuken, Merel van de Nobelen, Justin Pennings, Milo Scheelings, Mike Slaats, Davey van de Ven, Romy Verbakel, Aniek van Vlerken, Karlijn Woudenberg.
Liessel: Stein Aarts, Jade Giesbers, Job van de Kerkhof, Geert Michels, Damiën Parlevliet, Teun Schouten, Luc Smets, Rick Smits, Fenne Willekens.
Meijel: Stan Bots, Marijn van Pol, Jelle Verstappen, Jens van de Wal.
Milheeze: Chiel Munsters.
Neerkant: Yenthe Nijssen, Femke Verstappen.
Ommel: Jorus Haazen.
Someren: Benjamin Kloeg, Niels Vink.
Vlierden: Bram van Dijk.
Ysselsteyn: Sharina Kuijsters, Claudia Straatman.

Alleen de namen van leerlingen die toestemming hebben gegeven volgens AVG zijn vermeld.
 

Tags