Geslaagden Instelling Voortgezet Onderwijs

donderdag 13 juni 2019 - 09:53|

DEURNE - Voor de eindexamenleerlingen van de Instelling Voortgezet Onderwijs Deurne was gisteren de grote dag: zij kregen te horen of ze geslaagd zijn. Voor onderstaande leerlingen kon de vlag uit:

Peellandcollege

Havo
Deurne: Aliana Aissati, Tatum Belcher, Frank van den Berg, Isa van Berlo, Robbie Blaauw, Kelly Boots, Janneke Bouwmans, Jurre Brauers, Jens van Bree, Evy Daniels, Bart van Diesen, Elise Dikken, Sofyan El Achkar, Julius Evers, Robin van Goch, Evi Goossens, Zoë van der Groen, Anne Hikspoors, Rik Hoeben, Aïmane Jabri, Mauke Joosten, Mick Jöris, Hao-En Justin Kaag, Tygo Keunen, Wessel Klaassen, Daan Knijnenburg, Mara van Koutrik, Amber Kuunders, Niels van Lierop, Romy van Lieshout, Zoëy van de Looij, Fendi Melgers, Laura Meulendijks, Stan Mol, Maud van Moorsel, Diede Munsters, Silke Munsters, Benedek Nagy Bana, Fleur Nibbelke, Max Nooijen, Jamie van Oeffel, Rehan Ofi, Rens Pieterse, Daan van der Salm, Rens Smits, Lynn Verbaarschot, Coen Verbakel, Xander Vos, Pien van de Wetering, Nina Wind, Iris de Wit, Renate de Wit.
Helenaveen: Jorn Cornelissen, Niels van Esseveldt, Freek van Teeffelen.
Liessel: Stefan Boots, Thomas Van Heugten, Jalou van Loon, Iris Michels, Tessa Smits, Linda van Stratum, Lotte van den Tillaart, Koen Tomassen.
Neerkant: Jeroen Engels, Linda Wilms.
Vlierden: Robbin Bloemen, Tom van der Bolt, Maartje Maas, Maaike van der Sterre, Floris Vanlier, Robin Verhoeven, Rins van der Wallen.
Asten: Twan Bernarts, Ruud Friesen, Guus Joosten, Jorg van Stekelenburg.
Heusden: Liselotte Goossens.
Ommel: Geert Janssen.
Bakel: Pam Elias, Nieke van de Griendt, Vic van Houtum, Elke Jaspers, Stijn Jaspers, Bram Joosten, Luuk Joosten, Joris van de Laar, Mila van Lierop, Nika Mertens, Nienke Sterken.
Milheeze: Nina van Hees, Janne Sleegers, Hans Verhoeven.
Griendtsveen: Anouk Fransen.
Helmond: Ton van Boxmeer, Bram van Bree, Pim Duijmelinck, Bram Haverhoek, Niels van Kraaij, Ellis Raaijmakers, Tim van den Reek, Rick Scholten, Tigo Smits, Youri van Veghel, Daan Visseren.
Meijel: Luc Berben, Lieke van Bree, Maud Droog, Romy van den Eynden, Sem van Goor, Tessa Lamens, Indy Mennen, Esmee Philipsen, Sander Thijssen, Stan Verheijen.
Veulen: Isa Baetsen, Robin Baetsen.
Ysselsteyn: Vera Lemmens, Iris van Soest, Mart Thijssen.

VWO atheneum
Deurne:
Lieke van Aalst, Pim van den Akker, Lennard Arts, Myron Arts, Noortje van Asten, Anna Berkers, Kim Bukkems, Tim Coopmans, Thymon X Dankers, Elke van Deursen, Yente Dielis, Ilse Geurts, Merel van Goch, Julian de Groot, Nova Heesakkers, Gerwin van den Heuvel, Kai Hurks, Robin Keunen, Noah Lankheet, Lenny Loi, Ilja Munsters, Khadra Omar, Fleur Verberne, Luuk Verhees, Dylan Verstappen.
Liessel: Jori Beekman, Jaimy van Bommel, Anouk Roijackers.
Neerkant: Eline van Hugten, Janneke van de Ven, Emma Verstappen.
Vlierden: Merel Jansen.
Bakel: Dana van de Kimmenade.
Griendtsveen: Noa van Mullekom.
Helmond: Rens Broos, Bas van de Kerkhof, Ruben van Pampus.
Meijel: Menno Scholten, Tessa Verhees.
Ommel: Linda Haazen.
Someren: Kevin van Mierlo.
Ysselsteyn: Bart Arts, Kim van Bussel, Kelly Drabbels, Alana Swinkels, Janne Swinkels.

VWO gymnasium
Deurne:
Ronan van Dinther. 
Liessel: Kathleen Martens, Margje Michels. 
Milheeze: Ande Cremers (Cum laude).
Griendtsveen: Jente Cox.

Alfrinkcollege

Gemengd
Deurne: Lian Aarts, Stijn Aldenzee, Dimphy de Backer, Isa van de Beek, Vera Bongaerts, Lola Coopmans, Rick van Dijk, Willem van den Einden (Cum laude) , Jesper Gloudemans, Rodin Görtzen, Meike Haazen, Lizzy Hubers, Nina Jagers, Viënna Kreekel, Rob van Kuijlenburg, Anthony Leijsten, Wes van Lieshout, Evie van de Mortel, Siem Nijssen, Zoë Oosterveen, Jaffar Rasuli, Teun Remmerswaal, Fleur Rijnink, Fazila Sadeq, Jos Tabor, Milou Thielen, Pascal van de Ven, Hilde Verberne, Jan Verberne, Bjørn Vogelzang, Teun Vriens, Giorgio Waard, Dewi van der Wallen, Lars Wijnen, Mark van der Zanden, Che van Zutphen.
Liessel: Maud Goevaerts, Kiki Hoenjet, Mieke Mennen, Lisa Meulendijks, Janne Philipsen, Bianca Smits, Iris Vervoordeldonk.
Neerkant: Demi Klompen, Meike van der Linden, Bram van de Ven.
Vlierden: Teun Coppens, Fleur Janssen, Thijs van der Putten, Senna Slot.
Asten: Carlijn Baltussen, Leonie van Berkum, Kim Spamer.
Ommel: Cas Meulendijks.
Bakel: Floor van Esdonk, Wilco Joosten, Sterre Smetsers, Fenne Smits.
Milheeze: Janne van Bommel, Lieke Honings, Daan Verberne, Lotte van de Wetering.
Grashoek: Sara Kurek.
Griendtsveen: Esmé van der Heijden, Tygo Vermeulen.
Helmond: Dilara Altun, Emma Bijsterveld, Britt Hofs.
Meijel: Mari Boumans, Lindy Frerichs, Britt Hoeijmakers, Jacky Mennen, Nienke Verstappen, Véri Wolfs.
Someren: Raf Wijnen.
Ysselsteyn: Senna van Dongen, Fleur Gevers, Kaley Hendriks, Joeri Kuenen, Thijs Lemmens, Joery van Lier, Jessie Sikes, Loes Smits, Stef van Soest, Manon Thijssen.

Theoretisch
Deurne:
Britt Aarts, Daan van den Berkmortel, Rutger Blaauw, Nina Boerekamp, Ruby Camps, Daan van Dinter, Olivier Fransen, Pim van Helmond, Jorn van den Heuvel, Beau van Hoek, Joey Jalink, Julia Kruger (cum laude), Willem Maas, Gijs Mertens, Jannus van Moorsel, Faissal Mouhousaid, Ahmad Naseri, Linn Schets, Rob Smeets, Sanne Verberne (cum laude).
Helenaveen: Lineke Louwers.
Liessel: Ellen Van Heugten, Zofia Hikspoors, Moira van de Kerkhof, Tim van Kol.
Neerkant: Thijs Bellemakers, Herm Franssen, Rens Martens.
Asten: Jan Doreleijers, Lise Waals.
Heusden: Sjoerd Meijer.
Ommel: Anne van Zeeland (cum laude).
Bakel: Ankie van Tiel.
Milheeze: Lisa Kuunders (cum laude), Laura de Vries.
Helmond: Anouk Blauw, Nadida van Hal, David Tabor.
Meijel: Josje Kessels, Ian Lotterman, Rick Moonen.
Ysselsteyn: Brechje Teunissen.

Hub van Doornecollege

Basisberoepsgericht
Deurne:
Nahil Abdirizaq Ibrahim, Giel van Bree, Lenn van Bussel, Jamie-Lee Cijvat, Khai Bin Deraman, Melissa van Dijk, Janne van der Heijden, Iris van den Heuvel (Cum laude), Julia Kortooms, Genéva Kreekel, Joost Kuunders, Patrick Linders, Albert Lourensen, Meike Manders, Emna Mejri, Noor Mejri, Amir Rahmati, Sanne Vosselman.
Liessel: Dennis Crommentuijn.
Asten: Luca van den Beuken, Stan Janssen, Naomi van Lierop, Jasmijn Verkooijen.
Bakel: Lise Vane, Tom Wilbers.
De Rips: Roel Ermens.
Milheeze: Isa van der Vrande.
Grashoek: Rowy Janssen.
Griendtsveen: Roy Derks, Suzan de Vries.Helmond: Demi van den Belt, Teun Dirks, Gabriella Goncalves, Nina van der Heijden, Sil Janssen, Noah van der Laan, Sarah Matheij, Stan Munsters, Tessa Plokker, Quinn Prins, Djenna van Schoonderwalt, Robin van Thoor, Fleur Versteegen, Esmée van der Vlies.
Lierop: Birgit Raijmakers.
Venlo: Miwëlly Alexander.

Kaderberoepsgericht
Deurne:
Mark Aarts, Sander Achten, Rashied Ahmed, Jarno Bats, Kaya Beekman, Nienke Bentum, Ruud Bouwmans, Thijs Bouwmans, Luuk Branten, Chelsea Burhenne, Ilse van Bussel, Daphne Caris, Audrey Ceelen, Daan Daniels, Britt Grun, Jesper Hardeman, Roos van Helmond, Danny Heymans, Kevin Heymans, Lotte Hoeben, Karim Hussein, Neo Jansen, Dani Joosten, Nard van Loon, Silke Louwers, Bjorn van Mullekom, Bart Munsters, Maydi van Rens, Ralf Scholten, Luc Smits, Rick Smits, Délaney Tan, Tim Teeuwen, Theodora Theologou, Luuk Vogels, Mara Weekers, Jort Wiegers, Djamilla Zijpveld.
Liessel: Maarten Boots, Dorus van Eijk, Daan Hikspoors, Kim Hikspoors, Rhodé van Horrik, Stijn Janssen, Quinn Spekschoor, Job Verberne.
Vlierden: Zoë van Ansem, Wessel van Moorsel, Lonneke Nooijen, Sjoerd Strijbosch.
Neerkant: Bjorn Claassen, Sanne Dielissen, Guus Meulen, Loek Verstappen.
Asten: Dianne van de Meulenhof, Leevi van Vaalen, Sjonnie van Veghel.
Bakel: Nikay Ferreira Lopes, Romano Lorsé, Wessel Verhoeven.
Milheeze: Dante Emo, Merel Geurts, Sven van den Heuvel, Evelien Raijmakers, Romy van Rooij.
Griendtsveen: Irma Crommentuijn.
Helmond: Sanne Bakker, Sanne van den Broek, Robin Cranenbroek, Jelle van Dijk, Willem de Groot, Angel Holzken, Anne van Hoof, Ryan van der Horst, Jesso Koenders, Max Korff, Kacper Kowalski, Nina Kusters, Daniek van Melis, João Oliveira, Giovanny Poeliejoe, Yiafiayel Renjaän, Christian Scheepers, Yanique Schouten, Mitchell Sleegers, Aniek Smits, Gwen Smolenaers, Sterre Versteegen, Melle Vullings, Brian Wang, Stan van Woerkom.
Lierop: Sam Cuppen.
Someren: Alessia Beerens.
Ysselsteyn: Femke Koudijs.

Leerwerk traject
Deurne:
Bente Frantzen, Stijn Verberne.

Tags